بالاخره یک ویژگی جدید از اینستاگرام که زندگی ما را می سازد آسان تر. اگر توسط Reels ترسیده اید، قالب های جدید Reels اینستاگرام bff های جدید شما خواهند بود.

با تغییر قابل توجه اینستاگرام به سمت ویدیوهای کوتاه، Reels اکنون تمرکز اصلی بیشتر استراتژی‌های اینستاگرام بازاریابان است. یک نظرسنجی اینستاگرام نشان داد که 91٪ از کاربران به صورت هفتگی ویدیوها را تماشا می کنند، بنابراین تعجبی ندارد که شرکت های بیشتری تولید محتوای ویدیویی خود را افزایش دهند.

اصلی‌ترین چیزی که بسیاری از سازندگان و کسب‌وکارها را از ایجاد انبوهی از قرقره‌های کوهستانی باز می‌دارد، زمان لازم برای ایجاد هر یک است.

خوشبختانه، اینستاگرام اخیراً چندین به‌روزرسانی Reels، از جمله ویژگی جدید Reels Templates را منتشر کرده است، که ساخت Reels را بسیار سریع‌تر می‌کند.

جایزه: دانلود کنید چالش قرقره 10 روزه رایگان، یک کتاب کار روزانه از اعلان‌های خلاقانه که به شما کمک می‌کند تا با حلقه‌های اینستاگرام شروع کنید، رشد خود را پیگیری کنید و نتایج را در کل نمایه اینستاگرام خود مشاهده کنید.

قالب های ریل اینستاگرام چیست؟

قالب‌های حلقه‌های اینستاگرام به شما امکان می‌دهند با استفاده از موسیقی از پیش تعیین‌شده و مدت‌زمان کلیپ از حلقه‌های موجود، یک حلقه ایجاد کنید. می‌توانید از قالب‌هایی از هر حلقه‌هایی که دارای موسیقی و حداقل سه کلیپ هستند استفاده کنید.

زیبایی قالب‌های حلقه‌های اینستاگرام این است که برخی از زمان‌برترین مراحل ایجاد حلقه‌ها را حذف می‌کنند: انتخاب موسیقی و ویرایش کلیپ‌ها با هم برای مطابقت با موسیقی. این بدان معنی است که شما می توانید زمان کمتری را صرف ویرایش کنید و زودتر به روندها بپردازید!

بدون الگوهای Reels، اگر می‌خواهید دوباره از موسیقی و زمان‌بندی Reel دیگری استفاده کنید، باید طول هر کلیپ را خودتان حدس بزنید و به صورت دستی تنظیم کنید.

نحوه استفاده از قالب های حلقه اینستاگرام

شروع کار با قالب‌های Instagram Reels بسیار آسان است. ما شما را از طریق آن راهنمایی می کنیم.

1. یک الگو پیدا کنید

دو روش مختلف برای پیدا کردن قالب برای حلقه‌های اینستاگرام وجود دارد:

  • از تب Reels دیدن کنید، روی دوربین ضربه بزنید، سپس از آن جابه‌جا شوید قرقره به قالب ها
  • هنگام تماشای هر حلقه در فید خود، به دنبال مواردی باشید که دارای دکمه «استفاده از الگو» هستند

قالب‌های حلقه‌های اینستاگرام: محتوای بهتر، سریع‌تر ایجاد کنید دکمه قالب قرقره

نکته حرفه ای: همانطور که در فید اینستاگرام خود پیمایش می کنید، اگر با قالبی برخورد کردید که دوست دارید، صرفه جویی حلقه تا بتوانید بعداً از آن به عنوان الگو استفاده کنید.

آیکون حلقه های سه نقطه اینستاگرام

دکمه ذخیره حلقه

2. کلیپ ها را به قالب اضافه کنید

پس از انتخاب الگوی خود، روی ضربه بزنید از قالب استفاده کنید. به صفحه‌ای نمایش داده می‌شوید که در آن می‌توانید عکس‌ها یا ویدیوهای خود را از رول دوربین خود برای درج در مکان‌ها انتخاب کنید.

روما به عنوان الگو استفاده می کند، کلیپ ها را با کلیپ های خود جایگزین کنید

روی متغیرهایی یا ضربه بزنید رسانه اضافه کنید. سپس، عکس‌ها یا کلیپ‌ها را به ترتیبی که می‌خواهید در حلقه ظاهر شوند، انتخاب کنید.

عکس ها یا کلیپ ها را به ترتیب ظاهر در حلقه انتخاب کنید

اگر می‌خواهید یک کلیپ را تغییر دهید، روی مکان‌نمای فردی ضربه بزنید و کلیپ دیگری را انتخاب کنید.

هنگامی که کلیپ های خود را انتخاب کردید، روی ضربه بزنید بعد.

3. کلیپ ها را تنظیم کنید

هنگام استفاده از یک الگو، نمی توانید طول هر کلیپ را تغییر دهید. با این حال، می توانید تغییر دهید که کدام قسمت از کلیپ نشان داده شود. برای انجام این کار، روی یک کلیپ ضربه بزنید و کادر سفید را به قسمت دلخواه خود از کلیپ منتقل کنید.

گیره های خود را جایگزین کنید

وقتی از تراز هر کلیپ راضی بودید، روی ضربه بزنید بعد.

4. ویرایش و آپلود!

در این مرحله می توانید متن، برچسب، فیلتر یا نقاشی را به حلقه خود اضافه کنید.

نمونه حلقه سوئیس در 10 ثانیه

یک بار ضربه بزنید بعد، قبل از انتشار یک حلقه گزینه های معمول را خواهید داشت: افزودن جلد، عنوان، مکان، برچسب ها و تنظیمات دیگر. سپس ضربه بزنید بعد انتشار!

5 نکته برای ساخت قرقره های بهتر

از انتخاب صدای مناسب گرفته تا زمان مناسب برای پست کردن، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای کمک به موفقیت حلقه های اینستاگرام خود انجام دهید. ما در زیر پنج نکته را برای ارتقاء سطح قرقره‌های شما ارائه کرده‌ایم.

از موسیقی یا قالب های پرطرفدار استفاده کنید

مزیت استفاده از موسیقی پرطرفدار این است که می‌تواند به حلقه‌های اینستاگرام شما کمک کند تا از طریق صفحه آهنگ آهنگ تعامل و قرار گرفتن در معرض بهتری داشته باشند.

همین اصل را می توان برای قالب های اینستاگرام Reels نیز اعمال کرد. با استفاده از موارد پرطرفدار، به احتمال زیاد بینندگان (که با الگو آشنا هستند) را جذب خواهید کرد.

محتوای موجود را تغییر کاربری دهید

تولید محتوا می تواند زمان زیادی را به خود اختصاص دهد. اما قالب‌های حلقه اینستاگرام استفاده مجدد از محتوای موجود، مانند کلیپ‌های استوری اینستاگرام شما را آسان می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که الگوی مناسب را پیدا کنید و استوری های خود را به عنوان کلیپ های ویدیویی در قالب قرار دهید.

آزمایش کنید و از تجزیه و تحلیل استفاده کنید تا ببینید چه چیزی کار می کند

می‌خواهید بدانید چرا برخی از قرقره‌های شما بهتر از بقیه عمل می‌کنند؟ پاسخ ها در Insights Reels Instagram شما نهفته است.

علاوه بر مشاهده تعداد لایک‌ها، نظرات، ذخیره‌ها و اشتراک‌گذاری‌ها، می‌توانید میزان دسترسی و بازی‌ها را در حلقه‌های جداگانه مقایسه کنید. توصیه می کنیم قالب ها، طول ها و گزینه های صوتی مختلف را آزمایش کنید و ببینید چه چیزی برای مخاطبان شما مفید است.

هنگامی که قرقره های با عملکرد برتر خود را شناسایی کردید، به تولید بیشتر از همان نوع ادامه دهید.

از مشخصات و زمان ارسال مناسب استفاده کنید

دو راه دیگر برای دادن بهترین شانس موفقیت به حلقه‌های اینستاگرام: استفاده از مشخصات خلاقانه مناسب و بهترین زمان ارسال پست.

این راهنما نحوه شناسایی بهترین زمان برای ارسال حلقه های اینستاگرام را توضیح می دهد. Psst: Hootsuite توصیه هایی را برای بهترین زمان بر اساس پست های گذشته شما ارائه می دهد. هنگام برنامه ریزی یک حلقه اینستاگرام می توانید پیشنهادات داخل Composer را مشاهده کنید.

هشتگ های Reel خود را بهینه کنید

شما در انتخاب محتوا، قالب، موزیک و زمان مناسب برای ارسال کار صرف کرده اید. آخرین مرحله؟ بهینه سازی کپشن و هشتگ شما

ما می دانیم که تحقیق درباره هشتگ ها چقدر زمان می برد. بنابراین، ما لیستی از 150+ هشتگ برای تناسب اندام، سفر، غذا، مد و موارد دیگر را گردآوری کردیم.

سوالات متداول در مورد قالب های اینستاگرام Reels

چرا برخی از قرقره ها گزینه “استفاده از الگو” را ندارند؟

یک Reel باید موسیقی و حداقل سه کلیپ را با هم در برنامه اینستاگرام ویرایش کرده باشد تا به عنوان یک الگو استفاده شود.

چگونه می توانم قالب اینستاگرام خود را ایجاد کنم؟

هنگامی که یک Reel را منتشر کردید، تا زمانی که Reel شما معیارهای بالا را داشته باشد (شامل موسیقی و سه یا چند کلیپ است که با هم در اینستاگرام ویرایش شده اند) به طور خودکار به یک الگوی Reels تبدیل می شود. اکانت شما نیز باید عمومی باشد.

چرا نمی توانم برگه قالب ها را ببینم؟

همانند بسیاری از ویژگی های جدید، اینستاگرام آن را به تدریج در اختیار کاربران قرار می دهد. اگر هنوز آن را نمی بینید، باید به زودی به آن دسترسی پیدا کنید! در عین حال، مطمئن شوید که برنامه اینستاگرام خود را به روز نگه دارید.

با برنامه‌ریزی Reels از Hootsuite، فشار را از پست‌های بی‌درنگ کم کنید. با استفاده از تجزیه و تحلیل آسان که به شما در فعال کردن حالت ویروسی کمک می کند، برنامه ریزی کنید، پست کنید و ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی خوب نیست.

شروع کنید

با برنامه ریزی آسان Reels در زمان و استرس کمتری صرفه جویی کنید و نظارت بر عملکرد از Hootsuite. به ما اعتماد کنید، این بسیار آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید