به نظر می رسد ایلان ماسک می خواهد بسیاری از موارد را در دفتر مرکزی توییتر در سانفرانسیسکو به حراج بگذارد. انواع لوازم اداری از جمله صندلی، دستگاه اسپرسوساز و همچنین مجسمه معروف پرنده آبی این شبکه اجتماعی …

توییتر

به نظر می رسد ایلان ماسک می خواهد بسیاری از موارد را در دفتر مرکزی توییتر در سانفرانسیسکو به حراج بگذارد. در این حراج بزرگ که توسط Heritage Global Partners برگزار می شود، چندین لوازم جانبی میز از جمله صندلی، دستگاه اسپرسوساز و همچنین مجسمه معروف پرنده آبی این شبکه اجتماعی به فروش می رسد.

حراج توییتر از 17 ژانویه 2023 (27 ژانویه 1401) آغاز می شود و قیمت های اولیه آن آغاز می شود. 25 دلار تا 50 دلار او هست. سایر اقلام موجود در این حراج که ممکن است توجه خریداران را به خود جلب کند عبارتند از یک خردکن دستی یا اجاق های رستورانی که هر دو از 25 دلار به فروش می رسند.

حراج توییتر

شوخی کاربران با حراج های توییتر

علیرغم برخی از کاربران توییتر این اقدام به عنوان اقدامی ناامیدانه توسط شرکتی که در تلاش برای رشد است مورد تمسخر قرار گرفت، اما یکی از نمایندگان هریتیج به فورچون گفت که این حراج ربطی به امور مالی شرکت ندارد.

یکی از نمایندگان هریتیج به فورچون گفت:

“آنها [توییتر] به قیمت 44 میلیارد دلار فروخته شد و ما در حال فروش تعدادی صندلی، میز و کامپیوتر هستیم. بنابراین اگر کسی واقعاً فکر می کند که درآمد حاصل از فروش چند کامپیوتر و صندلی مشکلات او را حل می کند، آن شخص یک احمق است.

حراج توییتر

اقلام منحصربه‌فرد در این حراج عبارتند از دوچرخه‌هایی که می‌توانند گوشی شما را شارژ کنند، مجسمه 90 سانتی‌متری پرنده توییتری، و یک علامت 182 سانتی‌متری @ با گیاهان مصنوعی که می‌توانند با گیاهان واقعی جایگزین شوند.

از زمانی که ایلان ماسک توییتر را تصاحب کرد، این شرکت تغییرات جدی را پشت سر گذاشته است، از جمله اخراج هزاران کارمند، حذف برنامه ناهار رایگان شرکت، و تلاش برای فرهنگ سخت کوشی. علاوه بر این، اخیرا گفته شد که ماسک برخی از دفاتر توییتر در HQ را به اتاق خواب تبدیل کرده است که ممکن است ارتباطی با فروش لوازم جانبی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید