خط تولید پفک هم اکنون به عنوان یکی از خط های تولید بسیار پر درآمد که حتی در خانه ها و منازل نیز راه اندازی شده بسیار مورد توجه قرار گرفته است و عده زیادی این شغل را مد نظر قرار داده اند تا بتوانند به درآمد بیشتری در این عرصه دست پیدا کنند. پفک هم اکنون یکی از خوراکی ها و تنقلاتی است که از طرفداران زیادی برخوردار است. این ماده خوراکی ماده اصلی اسنک و ذرت حرارت داده شده است و پس از طی فرایند تولید این ماده خوراکی به صورت حجیم شده در می آید. خط تولید پفک، چیپس سیب زمینی، (همچنین چیپس میوه با دستگاه میوه خشک کن) از پرسود ترین خط های تولیدی در ایران به حساب می آیند.

زمانی که افراد به تولید این ماده غذایی تسلط پیدا می کنند  تصمیم به راه اندازی خطوط تولید پفک می گیرند و در پی یافتن تسلط و تجربه بیشتر در این زمینه می باشند. پس توصیه می کنیم که تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی درباره خط تولید پفک  در اختیارتان بگذاریم.

راه اندازی خط تولید پفک و تهیه مواد لازم این ماده خوراکی

هنگامی که به فکر ایجاد خط تولید پفک می افتید باید درباره مواد اولیه پفک نیز اطلاعاتتان را تکمیل گردانید تا بتوانید در این عرصه با علم و دانش و معلومات کاملی قدم بردارید. طعم و نوع پفک می تواند در به فروش رساندن محصولات شما بسیار تاثیر گذار باشد و به شما کمک کند تا راحت تر در این مسیر به فروشنده و عرضه کننده ای شناخته شده تبدیل شوید. خطوط تولید این ماده خوراکی در طی سال ها به طور ثابت باقی مانده و عده زیادی تا به این لحظه در این عرصه خط تولید پفک را راه اندازی نموده اند و به تهیه با کیفیت ترین مواد اولیه این ماده خوراکی پرداخته اند. برای مثال پودر ذرت و پودر پنیر و روغن نباتی و شیر خشک و نمک و رنگ های خوراکی اصلی ترین مواد اولیه این ماده خوراکی شناخته شده است.

دستگاه بسته بندی پفک

از جمله دستگاه هایی که در خطوط تولید پفک دیده می شوند و وجود هر کدام در این خطوط تولید لازم اعلام شده، می توانیم به دستگاه سیلوی رطوبت زن و دستگاه بالابر حلزونی و همینطور اکسترودر پفک و خشک کن کانتینویس و دستگاه بسته بندی اشاره نماییم که تا به این لحظه هر کدام از مبالغ بالایی برخوردار بوده اند. از این رو می توان راه اندازی خطوط تولید انواع پفک را یکی از پر هزینه ترین کسب و کار ها معرفی نمود.

80af7511-eb53-441f-9a76-11d294238685.jpg (600×600)

خط تولید پفک خانگی

اینکه چگونه پفک چگونه درست می شود و یا از چه طریقی می توان فروش خط تولید پفک و خط تولید پفک چی توز دست دوم را به انجام رسانید، سوالاتی است که شاید در ذهن شما نیز هم اکنون وجود داشته باشد. خوب است بدانید که برای پاسخ به تمامی این سوالات مجبور هستید که با مشاوران و متخصصان فعال در این عرصه که در زمینه ی ماشین آلات صنعتی ، تخصص دارند ابتدا مشورت نمایید و درباره چگونگی راه اندازی و هزینه های راه اندازی خطوط تولید پفک اطلاعات بیشتری به دست آورید. به طور کلی خوب است بدانید که برای راه اندازی خطوط تولید انواع پفک نیاز به در دست داشتن حداقل ۱۰ میلیارد سرمایه می باشید.

بسته بندی پفک چگونه انجام گیرد؟

راه اندازی انواع خطوط تولید پفک و یا راه اندازی خطوط تولید تنقلات از سختی های خاص خود برخوردار می باشد. برای مثال بعد از آنکه پفک را از دیگ دراژه خارج نمودید، آنگاه باید این پفک ها را از طریق وسیله بالابر پلکانی به سمت بالا و مخازن دیگر هدایت کنید تا این پفک ها وارد دستگاه بسته بندی گردند. این دستگاه ها دارای ارتقاع مشخصی هستند که ارتفاع این دستگاه و پیمانه های درون آن را می توان به سادگی کنترل نمود. بعد از آن به وسیله دستگاه دیگری اندازه پفک ها تعیین می گردد و سپس طبق اندازه مشخص شده بسته بندی پفک ها انجام می گیرد. به هر حال با تفاسیر موجود راه اندازی خطوط تولید پفک سختی های خاص خود را دارد و نمی توان منکر این موضوع شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید عبارت “تولید پفک زاگرس ماشین” را در گوگل جستجو کنید و وارد سایت arianzagrosmachine.com  شوید.

دیدگاهتان را بنویسید