این شرکت Play Time نام دارد و به ساخت استارت آپ های فناوری فوتبال و سرمایه گذاری در تیم ها کمک می کند.

لیونل مسی

لیونل مسیستاره بین المللی فوتبال آرژانتینی که حتی از او به عنوان بهترین بازیکن تاریخ نیز یاد می شود، در حال ایجاد یک هلدینگ برای سرمایه گذاری در ورزش، رسانه و فناوری در سطح جهان است.

همانطور که توسط بلومبرگ گزارش شده است، شرکت مستقر در سانفرانسیسکو به نام Play Time کارگزار اصلی سرمایه گذاری میسی خواهد بود. این شرکت فرصت‌هایی را بررسی خواهد کرد که می‌تواند شامل کمک به بنیانگذاران استارت‌آپ برای ایجاد شرکت‌های فناوری فوتبال یا سرمایه‌گذاری در تیم‌ها باشد.

اظهارات لیونل مسی در مورد این استارت آپ

لیونل مسی

لیونل مسی در بیانیه ای اعلام کرد:

“من برای گسترش به دره سیلیکون هیجان زده هستم و هیجان زده هستم که Play Time با کارآفرینان جسور از سراسر جهان همکاری خواهد کرد. امیدوارم Play Time بتواند به افراد زیادی در موفقیت خود کمک کند و تأثیر مثبتی بر جهان داشته باشد. من به تیم و شرکای خود اعتماد دارم. تا به اهدافمان برسیم.»

Play Time توسط Razmik Hovagimian، کارآفرین ارمنی که Viki را تأسیس کرد و شریک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Graph Ventures است، اداره می شود. مایکل مارکز، یکی از بنیانگذاران بانک سرمایه گذاری Code Advisors LLC نیز به عنوان مشاور شخصی وی خدمت خواهد کرد.

حواجیمیان در بیانیه ای اعلام کرد:

از لحظه ای که لئو و خانواده مسی را در سال 2017 ملاقات کردم، واضح بود که چشم انداز آنها برای آینده روشن است. “آنها می خواهند به تأثیر مستقیم و پایدار در داخل و خارج از زمین ادامه دهند.”

مسی شروع به دویدن کرد
مسی در کنار رازمیک هواگیمیان

همچنین در این گزارش گفته شده است که Play Time در حال حاضر استارتاپی به نام Matchday.com را رشد داده است که قرار است قبل از جام جهانی 2022 در ماه نوامبر برای طرفداران فوتبال راه اندازی شود. علاوه بر این، او اولین سرمایه گذاری خود را در AC Momento انجام داد که پیراهن های فوتبال را برای باشگاه ها و بازیکنان حراج می کند. هنوز مشخص نیست که شرکت جدید لیونل مسی قصد دارد در هر زمینه ای چقدر پول سرمایه گذاری کند.

دیدگاهتان را بنویسید