گزارش جدیدی از بلومبرگ می گوید که توییتر برخی از کارکنان تیم اعتماد و ایمنی خود در دوبلین و سنگاپور را اخراج کرده است.

توییتر

یک گزارش جدید نشان می دهد که توییتر بخشی دیگر از آن است تیم اعتماد و ایمنی او خود را از مسئولیت مدیریت محتوا و مقابله با نفرت در این شبکه اجتماعی برکنار کرد. به نظر می رسد که بیشتر این افراد در شعب دوبلین و سنگاپور مستقر بوده اند.

بلومبرگ اخیراً در گزارشی به نقل از منابعی که خواستند نامشان فاش نشود، اعلام کرد که چندین نفر از تیم های اعتماد و ایمنی توییتر در دوبلین و سنگاپور برکنار شده ها عبارتند از Analuisa Dominguez، مدیر سیاست درآمد، و نور ازهر بن ایوب، مدیر جدید واحد یکپارچه این پلت فرم در منطقه آسیا و اقیانوسیه.

در این گزارش آمده است که کارمندان واحد سیاست در انتشار اطلاعات نادرست، مقامات بخش استیناف و تیم رسانه ای شرکت نیز برکنار شده اند. الا اروین، مدیر بخش اعتماد و ایمنی توییتر، در مصاحبه با بلومبرگ برای اطمینان گفته می شود بسیاری از اعضای این تیم ها اخراج شده اند، اما هرگونه اخراج در سایر بخش ها را رد می کند.

دفتر توییتر در دوبلین

توییتر به اعمال تغییرات مدیریتی ادامه می دهد

ایروین می‌گوید، برای مثال، برای تیم‌ها منطقی‌تر بود که فقط یک مدیر داشته باشند تا دو. با این حال، او اعلام کرد که توییتر به استخدام مدیر سیاست درآمد و آسیا و اقیانوسیه ادامه خواهد داد. او همچنین مدعی شد که توییتر در حال دستکاری تعداد نیروهایش در این وزارتخانه است درخواست افزایش یافته است

این اقدامات به نگرانی های موجود در مورد مدیریت ایلان ماسک با محتوای نفرت انگیز و اطلاعات نادرست می افزاید. او از بدو ورود به توییتر تغییرات عمده ای در این شبکه اجتماعی ایجاد کرده است. با این حال، فعالان حقوق مدنی می گویند که سطح محتوای توهین آمیز در این شبکه اجتماعی بالا رفته است.

چند روز پیش، NBC News در گزارشی مدعی شد که تعدادی از حساب های کاربری توییتر در تجارت پورنوگرافی کودکان نقش داشته اند. ایلان ماسک قبلا قول حل این مشکل را به عنوان یکی از اولویت های کاری خود داده است.

دیدگاهتان را بنویسید