اپل از پانتئون روم الهام گرفت تا فروشگاه مارینا بی سندز را بسازد که روی آب های خلیج مارینا شناور است.

سیب

فروشگاه مارینا بی سندزمارینا بی سندز) یک سیب روی آب های خلیج مارینا در سنگاپور شناور این اولین در نوع خود محسوب می شود. به همین دلیل است که می خواهیم نگاهی به این اپل استور متفاوت بیندازیم.

برای ساخت این انبار شناور که در طول همه گیری کرونا و در 7 سپتامبر 2020 (17 سپتامبر 2019) از معبد رومی افتتاح شد. پانتئون (پانتئون) الهام گرفته شده است. مارینا بی سندز به دلیل سبک معماری خود شناخته شده است و تنها فروشگاه شناور زیر گنبد اپل در جهان است.

فروشگاه اپل

اولین فروشگاه اپل در سنگاپور در 27 می 2017 در خیابان Orchard این کشور که یکی از مناطق شیک آن محسوب می شود افتتاح شد. دومین فروشگاه نیز در 13 جولای 2019 در فرودگاه چانگی سنگاپور راه اندازی شد.

طراحی اپل استور شناور

با این حال Marina Bay Sands یکی از منحصر به فردترین فروشگاه های شرکت های فناوری است که با طراحی عجیب و غریب کروی خود در روز طرفداران اپل را به خود جذب می کند و در شب با درخشش خود در اسکله مارینا زیبایی خاصی را به نمایش می گذارد. این فروشگاه که توسط شرکت معماری بریتانیایی Foster + Partners طراحی شده است، از پانتئون در رم الهام گرفته شده است و به طرفداران اپل تجربه خرید واقعا لذت بخشی را ارائه می دهد.

اپل سنگاپور

این تنها فروشگاه اپل در جهان است که مستقیماً روی آب قرار دارد و توسط یک پل کوچک به خشکی متصل می شود.

فروشگاه اپل در سنگاپور

یکی از ویژگی های برجسته این فروشگاه اپل، انجمن آن است که با همکاری هیئت گردشگری سنگاپور ساخته شده است. در اینجا، اپل رویدادهای رایگان برگزار می کند که نحوه استفاده از محصولات اپل را در هنگام بازدید از سنگاپور نشان می دهد. به عنوان مثال، در حال حاضر به بازدیدکنندگان عکاسی در نور کم با استفاده از حالت شب و عکاسی اولیه برای ثبت صحنه ها آموزش داده می شود. Apple Floating Mall بیش از 148 کارمند دارد که به بیش از 23 زبان صحبت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید