علیرغم اینکه ایلان ماسک گفته بود کوچک سازی توییتر به پایان رسیده است، یک گزارش جدید می گوید بخشی از تیم زیرساخت اخراج شده است.

تنظیم قدرت توییتر

ایلان ماسک در حال حاضر تعداد زیادی از کارمندان توییتر را اخراج کرده است. اکنون، گزارش جدیدی ادعا می کند که او بخشی از تیم زیرساخت شرکت را ترک کرده است. اگرچه میزان این اخراج ها مشخص نیست، اما برخی از قدرت ها در صفحه خود اعلام کرده اند که از طریق ایمیل به آنها گفته شده که دیگر نیازی به همکاری نیست.

به گزارش یکی از سایت های رسانه ای، توییتر با بخشی از تیم زیرساخت خود خداحافظی کرده است و این خبر در شرایطی منتشر می شود که نیویورک تایمز از برکناری «نلسون آبرامسون» مدیر واحد زیرساخت این شرکت خبر داده است. چند روز قبل. . بر اساس برآوردهای اطلاعاتی، این شبکه اجتماعی از زمان ورود ماسک، حدود 75 درصد از کارکنان خود را اخراج کرده است.

توییتر در زمان مدیرعاملی پاراگ آگراوال، حدود 7500 کارمند داشت. اما هفته گذشته لیستی از حدود 2000 کارمند در کانال داخلی Slack این شرکت قابل مشاهده بود. ایلان ماسک در ماه نوامبر گفت که بقیه نیروی کار شرکت را اخراج نخواهد کرد. این سخنان در شرایطی اعلام شد که حداقل 1200 کارمند پس از پایان ضرب الاجل شرکت را ترک کردند تا وارد دوره سخت کاری توییتر شوند.

انتقال کارشناسان تسلا به توییتر؟

این تنظیم برق جدید ممکن است نگرانی هایی را در مورد وضعیت توییتر در آینده نزدیک ایجاد کند. علاوه بر این، این حادثه سرمایه‌گذاران تسلا را نگران می‌کند که نگران تمرکز بیش از حد ایلان ماسک بر روی مسائل شبکه‌های اجتماعی هستند. این اطلاعات می گوید که ایلان ماسک شین استین، مهندس تسلا را به عنوان مدیر جدید تیم زیرساخت توییتر انتخاب کرده است.

نکته دیگری که از این جابجایی مکرر نیروها به دست می آید، مشکلات اقتصادی این شبکه اجتماعی از زمان آمدن ایلان ماسک است. ظاهراً او و سایر مدیران شرکت ایده عدم پرداخت حقوق اخراج به هزاران کارمند توییتر را که از شرکت اخراج شده بودند را بررسی کرده بودند. علاوه بر این، گفته می شود که توییتر حتی اجاره بهای دفتر مرکزی خود را نیز پرداخت نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید