از زمان خرید توییتر توسط ایلان ماسک، حدود 75 درصد از کارکنان این شرکت تصمیم به ترک یا اخراج کرده اند.

توییتر

اگرچه هزاران کارمند اخراج شده اند، کاهش در توییتر او دنبال میکند. با توجه به پست هایی که در توییتر و لینکدین توسط یکی از کارمندان سابق بخش سیاست عمومی این شرکت منتشر شده است، به نظر می رسد توییتر نیمی از تیم است. سیاست عمومی به خودش شلیک کرد. گفته می شود که از زمان روی کار آمدن ایلان ماسک، تقریباً 75 درصد برخی از کارکنان این شرکت تصمیم به ترک و یا اخراج کرده اند.

تئودورا اسکاداس، مسئول سیاست عمومی این شرکت، در توییتی نوشت در مورد بسته خود پست کنید این پست می‌گوید که او مسئول اداره اعتماد و ایمنی شرکت بود که هفته گذشته منحل شد.

تئودورا اسکاداس

گروه اعتماد و شورای ایمنی توییتر را منحل کنید

گروه اعتماد و شورای ایمنی توییتر در سال 2016 تشکیل شد و بر تعدیل محتوا و مسائل حقوق بشر مانند مبارزه با سوء استفاده جنسی از کودکان (CSAM)، پیشگیری از خودکشی و امنیت آنلاین تمرکز دارد. SCADAS همچنین به توسعه سیاست‌های مربوط به CSAM و مسائل مربوط به سلامت روان کمک کرده است.

شورای اعتماد و ایمنی توییتر چند روز پس از خروج سه نفر از اعضای اصلی آن و ارسال نامه سرگشاده تعطیل شد. در این پیام آمده است:

ما از شورای اعتماد و ایمنی توییتر استعفا می دهیم زیرا شواهد تحقیقاتی نشان داده است که برخلاف ادعای ایلان ماسک، ایمنی و رفاه کاربران توییتر رو به کاهش است.

سایر اعضای باقیمانده شورا، متشکل از حدود 100 نفر از علما و فعالان مستقل، انحلال این گروه را دریافت کردند. زیرا توییتر دیگر بهترین سیستم را برای دریافت بینش خارجی دریافت نمی کند.

ماسک قبلا در توییتر گفته بود که به موضوع CSAM می پردازد “اولویت 1” هست، اما هنوز اقدامی در این زمینه انجام نداده است. او همچنین قبلاً به هیئتی از رهبران حقوق مدنی گفته بود که از بازگرداندن کاربران ممنوعه شبکه اجتماعی تا زمانی که روند مشخصی برای انجام این کار وجود نداشته باشد، خودداری خواهد کرد، اما او از این وعده خودداری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید