شرکت طراحی سایت در قزوین متسون

برای بسیاری از شرکت ها، طراحی سایت در قزوین یا راه اندازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی که قابلیت آموزش سئو و دیده شدن در گوگل را داشته باشد به دغدغه تبدیل شده، ما سرویس های خود را به صورت جامع و واضح در وب سایت تیم متسون ارائه کرده ایم و پیشنهاد میکنیم ساخت وب سایت اختصاصی و کارآمد خود را به بهترین شرکت طراحی سایت بسپارید.

روند راه اندازی وب سایت در شرکت متسون به چه صورت است؟

مراحل طراحی و ساخت وب سایت آماده وردپرسی

قیمت طراحی سایت و بهترین پلان آن کدامست؟

طراحی وب سایت شرکتی مانند بقیه وبسایت ها شامل میزبانی وب یا همان (هاست) همچنین دامنه اینترنتی می باشد که توسط طراح امکانات مورد نظر که در قابل معرفی سرویس ها و خدمات شرکت می باشد راه اندازی می گردد

 1. سایت آماده به صورت پیشفرض برای راه اندازی سریع و ارزان مورد استفاده قرار می گیرد.
 2. وب سایت شرکتی اختصاصی همان چیزی است که درباره آن صحبت می کنیم و دیزاین آن بر خلاف سایت آماده اختصاصی است.

فاکتورهای مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت

وقتی که می خواهید یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت را انتخاب کنید باید فاکتورهایی را برای خود در نظر بگیرید. این فاکتورها برای هر شخصی متفاوت است، ولی با این حال در ادامه به چند فاکتور و مورد اصلی برای انتخاب شرکت طراحی سایت اشاره می کنیم:

استفاده از سیستم مدیریت محتوا یا برنامه نویسی

هم اکنون این دو روش برای طراحی سایت وجود دارد؛ شما با توجه به نوع درخواست خود باید شرکت را انتخاب کنید، بهترین شرکت های طراحی سایت، شرکتی است که توانایی انجام راه اندازی از طریق دو روش یعنی CMS و برنامه نویسی را داشته باشد.

طراحی کردن انواع سایت شرکتی، فروشگاهی و خبری

شما باید قبل از اینکه به سراغ شرکت های طراحی سایت بروید انتخاب کنید که چه نوع طراحی و سایتی نیاز دارید؛ در این صورت حتما قبل از انتخاب به نمونه های طراحی سایت دقت داشته باشید. هر شرکت معتبری برای بهترین شدن نیاز به نمونه کارها دارد، پس قبل از هر چیز به این نکته توجه داشته باشید.

فاکتورهای مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت

اطلاع از رضایت مشتریان

شما می توانید با توجه به آدرس وب سایت های تعیین شده به سراغ مشتریان سایت رفته و اطلاعات مورد نیاز در رابطه به آن را به دست آورید؛ به این صورت که آیا پشتیبانی درستی وب سایت دارند یا خیر و یا آیا با توجه به سلیقه آن ها طراحی انجام شده است یا نه

قیمت طراحی سایت

وقتی شما تصمیم می گیرید که یک سایت وردپرسی ایجاد کنید مطمئنا هزینه کمتری را نسبت به طراحی سایت برنامه نویسی پرداخت می کنید.

هزینه های طراحی سایت به نوع شرکت طراحی و نمونه کارهای ان بستگی دارد. اگر شما به دنبال بهترین ها هستید و به سراغ شرکت های بزرگ بروید مطمئنا باید هزینه بیشتری برای طراحی پرداخت کنید.

در ضمن هزینه ایجاد سایت فروشگاهی نسبت به ایجاد وب سایت های خبری قیمت بالاتری دارد، پس با توجه به نوع و جزئیات قیمت برای شما تعیین می شود.

نکته قابل توجه این است که اگر شما می خواهید یک سایت اختصاصی داشته باشید به سراغ طراحی وب سایت به صورت برنامه نویسی بروید و در غیر این صورت می توانید از سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید. در مورد وب سایت وردپرسی و یا برنامه نویسی می توانید به مقاله آن مراجعه کرده و اطلاعات کاماتری را به دست آورید.

فاکتورهای مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت

کیفیت کاری و سرعت عمل

یکی از اصل ترین نکات در انتخاب شرکت طراحی سایت، توجه به نوع سرعت عمل و کیفیت کاری شرکت است، همین امر باعث می شود تا سایت شما به بهترین نحو انجام شود و اگر سرعت بالایی داشته باشد سریعتر وب سایت شما راه اندازی شود.

پشتیبانی سایت توسط شرکت طراحی

نیاز است که سایت طراحی شده توسط شرکت به صورت مدت دار پشتیبانی شود، شما باید در هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت این موضوع را به طور کلی در نظر داشته باشید و در قرارداد مدت زمان پشتیبانی را ذکر کنید.

در ضمن می توانید با پرداخت هزینه ای جداگانه آموزش های لازم برای دسترسی به پیشخوان را گذرانده و برای رسیدن به هدف خود از روش های درستی اقدام نمایید.

برخی از افراد گمان می کنند که ایجاد محتوا نیز جز پشتیبانی سایت محسوب می شود ولی این گونه نیست؛ چرا محتوای سایت باید توسط متخصصین وب سایت و خود مدیر سایت ایجاد شده و بارگذاری شود و در صورتی که قصد دارند محتوا توسط شرکت بارگذاری شود باید هزینه های آن را به صورت جداگانه پرداخت نماید.

آیا برای مدیریت وب سایت نیاز به آموزش دارم؟

به صورت کلی بله، اما این آموزش در حد دوره های آموزش طراحی سایت غیرحضوری یا دوره های حرفه ای برنامه نویسی وب نیست بلکه نهایتا با حضور در دفتر طراحی سایت متسون در قزوین و یا با استفاده از ویدیو های آموزشی و یا همچنین ویدیو کال تصویری نهایتا در حد 20 دقیقه الی نیم ساعت میتوانید به فرآیند های مدیریتی سایت نظیر سرفصل های زیر کاملا مسلط شوید:

 • افزودن محصولات به فروشگاه اینترنتی
 • افزودن چندرسانه ای، تصاویر و ویدیو ها به وب سایت و فروشگاه اینترنتی
 • مدیریت محصولات دیگر و تغییرات آنها
 • مدیرتی موجودی انبار
 • اضافه کردن انواع مختلف محصول در طرح ها و رنگها و سازهای و …
 • مدیریت سفارشات ووکامرسی
 • مدیریت پرداختی ها
 • صدور فاکتور و مدیریت برگه های پستی و انبار داری
 • و تمامی فرایند های مدیر وب سایت

حرف آخر

تمام نکات یاد شده باید در طراحی سایت توسط بهترین شرکت ها مورد بررسی قرار بگیرد. مهم نیست که شرکتی که شما به دنبال آن هستید اسم و رسم داشته باشد و یا نه مهم این است که کارایی مناسب و نمونه کارهای قوی از شرکت طراحی سایت وجود داشته باشد.

چرا که بهترین شرکت قابلیت یافتن ندارد یعنی نمی توان یک شرکت را پیدا کرد که بتواند بهترین باشد پس تلاش کنید تا به سراغ یک شرکت با کیفیت کاری بالا بروید.

دیدگاهتان را بنویسید