ژوپینگ نام یک برند معتبر و مشهور در حیطه زیورآلات و جواهرات بدل می باشد، از جمله محصولاتی که این برند به متقاضیان ارائه می دهد، می توان به انگشتر، آویز، دستبند، گوشواره و گردنبند، النگو و پابند و انواع ست ها اشاره نمود. جنس محصولات ژوپینگ از فلز مس است که با روکشی از طلا و یا رادیوم پوشانده شده است. از آنجایی که رنگ فلز و انواع آلیاژ هایی که در زیورآلات ژوپینگ به کار برده می شوند، با سایر زیورآلات اندکی فرق دارد. برای نمونه، بدلیجات طلایی رنگی که توسط کمپانی ژوپینگ ساخته می شوند، با رنگ طلایی دیگر جواهرات مشابه دارای تفاوت هایی است. بدین گونه که به رنگ رزگلد شباهت بیشتری دارد.

همچنین نگین های در برخی از محصولات آن به کار گرفته شده اند که از نوع زیرکن صنعتی می باشند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. علاوه بر این نگین ها، سازندگان جواهرات این برند از انواع سنگ های قیمتی نظیر کریستال های سواروسکی نیز استفاده می کنند. کیفیت بالای و هزینه های مناسب خدمات ژوپینگ سبب شده تا علاقه مندان بسیاری را به سمت خود جلب نماید.

تنوع بالا، طراحی های جذاب و جدید ترین مدل های زیورآلات در دنیا، این کمپانی تولید جواهرات بدل را از دیگر شرکت های رقیب بسیار متمایز کرده است. محصولاتی که توسط کمپانی ژوپینگ به متقاضیان ارائه می شود، با هر گونه ای شرایط آب و هوایی سازگار می باشد.

با توجه به اینکه در سال های اخیر، میزان توجه و علاقه متقاضیان به این برند بسیار افزایش یافته است، شرکت های زیادی اقدام به ساخت جنس های تقلبی در بازار ایران نموده اند. این محصولات غیراصل به طور گسترده ای در کشور به فروش می رسند که از کیفیت و درخشش جواهرات ژوپینگ اصل برخوردار نیستند. این دسته از محصولات زمانی که در تماس با آب باشند و مدتی پس از مصرف، رنگ خود را از دست خواهم داد و دیگر جلای اولیه را نخواهند داشت. میزان ماندگاری و طول عمر آن ها نیز بسیار در سطح پایینی قرار دارد.

به همین جهت است که پیشنهاد می کنیم پیش از خرید محصولات ژوپینگ ابتدا از اصل و یا غیر اصل بودنشان اطمینان کافی را بدست آورید. از راهکار هایی که می توان زیورآلات اصل این برند را دقت در تشخیص رنگ آن ها با دیگر جواهرات مشابه می باشد. پیش تر اشاره شد که ظاهر محصولات ژوپینگ اندکی به رزگلد متمایل است. این مورد می تواند روش درستی برای تشخیص جنس زیورآلات شما به حساب بیاید‌. از دیگر نشانه های جواهرات ژوپینگ اصل می توان به لوگوی حک شده و یا نام آنها که در پشت محصولات قرار دارد، اشاره کرد. نکته مهم آن است که اصلا بر نام ژوپینگ روی بسته بندی زیورآلات این کمپانی اعتماد نکنید.چزت که بسته بندی های غیراصل بسیاری با نام این برند در بازار موجود می باشد.

تمامی محصولات برند ژوپینگ دارای هزینه های کف ویژه خود می باشند. با توجه به پرداخت هزینه های حمل و نقل و گمرک که واردکنندگان این محصولات متحمل می شوند،‌ پایین بودن قیمت آن ها می توانند دلیلی بر غیر اصل بودن آن ها به شمار رود.

ژوپینگ همانند هر برند دیگری دارای نمایندگی های متعددی در ایران می باشد. پیشنهاد میکنیم چنانچه قصد خرید محصولات این کمپانی را دارید، از نمایندگی های مرتبط خرید خود را انجام دهید. همچنین می توانید به صورت غیر حضوری نیز از طریق وبسایت های مربوطه خرید خود را انجام دهید. این گونه اطمینان لازم و کافی را از کیفیت و اصل بودن خرید خود خواهید داشت.

‌همانطور که پیش تر در مقاله به آن اشاره شد، محصولات ژوپینگ به طور معمول از جنس استیل نیستن . بلکه از مس و دیگر فلزات ساخته شده اند که چندین لایه آبکاری نیز بر روی آنها شکل گرفته است. این تفاوت جنس در این محصولات سبب شده تا گاها قیمت زیورآلات ژوپینگ از محصولات بدل استیل مشابه خود دارای هزینه های بالاتری باشند. چرا که بیشتر طراحی های محصولات ژوپینگ مشابه طلا می باشند و در تهیه آنها سعی شده تا کمترین تفاوت را با طلا داشته باشند. به همین جهت است که این محصولات دارای ظرافت و دقت بالاتری در مقایسه با بدلیجات استیل می باشند. علاوه بر آن، وزن سبک تری نیز دارند و برای بانوان بیشتر کاربردی هستند.

‌‌

دنیای بدلیجات

از آنجایی که همواره جواهرات و بدلیجات مورد استفاده بانوان قرار گرفته است و جهت انواع مهمانی و مجالس و نیز استفاده روزمره بسیار کاربردی می باشند، این صنعت به صورت روزافزون رشد کرده و سوددهی بالایی را برای صاحبان این نوع کسب و کار دارد. این زیورآلات به جهت آنکه دارای کیفیت بالا و دوام زیادی هستند، توانسته اند تا حدودی جایگزین مناسبی برای زیورآلات گزدن قیمت باشند. صنعت ساخت و فروش زیورآلات در زمان هایی که شاهد رکود های اقتصادی هستیم، نیز سود آوری بالایی را داشته است. شرکت های مختلفی به ساخت و توزیع این جواهرات مشغول هستند که با توجه به متریال اولیه به کار رفته در ساخت آن ها در کیفیت های متنوعی به متقاضیان ارائه می شوند.

عوامل بسیاری در قیمت گذاری این نوع محصولات دخیل هستند که از جمله آنها می توان به ظرافت به کار گرفته شده در ساختار آنها، استفاده از سنگ های تزئینی و همچنین میزان دوام و استحکام آنها در برابر عواملی نظیر آب و هوا و رطوبت اشاره نمود. زیورآلات گاها می توانند حساسیت هایی را نیز برای مصرف کنندگان به وجود بیاورند که اغلب با پوشش هایی که در ساختار آنها به کار میگیرند، می توانند از این اتفاق جلوگیری نمایند.

از آنجایی که این صنعت روز به روز در حال گسترش است، برخی از افراد فعال در این زمینه در رقابت با همکاران خود، محصولات غیراصل و مشابه با برند ها را تولید می کنند که قطعا هم در ظاهر و هم در ماندگاری و کیفیت متریال اولیه به کار گرفته شده در آنها دارای تفاوت هایی می باشند. برای تشخیص اصل و یا غیر اصل بودن محصولات ژوپینگ می بایست لوگوی حک شده و یا نشانه xp را بر روی این محصولات مشاهده نمایید و یا آنکه به رنگ بدلیجات طلایی این برند دقت کافی را داشته باشید که به رزگلد متمایل است.

تمامی بدلیجات ژوپینگ استیل دارای رنگ ثابت می باشد و هیچ‌گونه حساسیتی را برای متقاضیان ایجاد نخواهند کرد. این دسته از محصولات به طور کامل از فلز مس ساخته می شوند که خاصیت حساسیت زایی ندارند و افراد با هر نوع پوستی که دارند، می توانند بدون هیچ‌گونه نگرانی از بروز حساسیت و خارش از آنها استفاده نمایند. آلیاژی که باعث بروز برخی از حساسیت ها بر روی بدن افراد می شود، آلیاژ نیکل می باشد که در محصولات کمپانی ژوپینگ اصلا به کار گرفته نشده است. روکش به کار رفته در این محصولات نیز بدون حساسیت می باشد.

محصولات ژوپینگ استیل شامل سرویس ها و کار های تک متنوع و متفاوتی می باشند که توانسته اند جوابگوی هر سلیقه ای باشد. از آنجایی که این دسته از محصولات دارای کیفیت و ظاهر زیبایی می باشد و از طول عمر بالایی برخوردار هستند، مقتضیان می توانند از آنها در مجالس و مهمانی های خود استفاده نمایند. تشخیص این زیورآلات کمپانی ژوپینگ از نقره و طلا کاری دشوار است ‌و‌ همین موضوع سبب شده تا مخاطبان بسیاری را به سمت خود جلب نماید. قیمت انواع محصولات ژوپینگ با هم تفاوت هایی دارد. این تفاوت ها به نوع اقلام آنها ، نوع روکش به کار رفته در آنها و انواع تزئینات و سنگ های قیمتی که بر روی آنها سوار شده اند، وابسته می باشد.

شرکت ژوپینگ هدف مهم و اصلی خود را در ساخت و عرضه زیورآلات بدل و استیل تعیین کرده است. به گونه ای که به طور حرفه ای در این عرضه فعال می باشد. این شرکت توانسته با ارائه محصولات با کیفیت و با دوام بالا اعتماد مخاطبان خود را بسیار جلب نماید و بدین صورت مورد استقبال بسیاری از افراد قرار بگیرد. در کشور خودمان نیز این محصولات وارد می شود و به صورت گسترده ای به فروش می رسند. ژوپینگ کمپانی می باشد که انواع مختلف خدماتی نظیر توسعه محصول، تهیه و تولید و عمده فروشی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

محصولات ژوپینگ استیل به دو روش حضوری و آنلاین در اختیار متقاضیان جهت خرید قرار می گیرند. از آنجایی که مشابه این محصولات در کیفیت و ماندگاری پایین تر در بازار موجود می باشد، پیشنهاد می‌کنیم حتما از نمایندگی های این برند محصولات مد نظر خود را خریداری نمایید. بدین صورت می توانید اطمینان کافی را از اصالت کالای دلخواه خود بدست آورید. روش هایی برای تشخیص محصولات اصل و غیر اصل برند ژوپینگ وجود دارد که می توانید با در نظر گرفتن آن ها خرید مطمئن تری را تجربه نمایید.

ست دستبند و گردنبند کارتیر با قفل هنگ کنگی • گالری بدلیجات ترنج

جواهرات و زیورآلات استیل همیشه از جمله محصولاتی بوده اند که در موقعیت های متفاوتی نظیر مهمانی ها و دورهمی ها و حتی در مجالس مهم بسیار پر کاربرد بوده اند. این محصولات به دلیل قیمت پایین در مقایسه با جواهرات طلا و نقره و همچنین کیفیت بالا و شباهت زیاد با جواهرات گران قیمت، جایگزین مناسبی برای طلا و نقره جات محسوب می شوند. دلیل فروش بالای این محصولات، حتی در زمان های رکود اقتصادی نیز این صنعت رو به رشد و پیشرفت بوده است. از آنجایی که متریال اولیه مصرفی کمپانی های سازنده متفاوت است، کیفیت محصولات نهایی نیز قائدتا دارای تفاوت هایی می باشد. به همین جهت قیمت آنها نیز می تواند دارای تفاوت هایی باشد.

علاوه بر کیفیت مواد اولیه، ظرافت به کار رفته در ساختار این زیورآلات، مصرف سنگ های زینتی و دوام و استحکام آنها از جمله مواردی هستند که در قیمت گذاری این محصولات در اهمیت می باشند. گاها اجناس با کیفیت و با ماندگاری پایین با نام برند های معروف به فروش می‌رسد. به همین جهت است که توصیه می‌کنیم از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهید.

از آنجایی که این صنعت روز به روز در حال گسترش است، برخی از افراد فعال در این زمینه در رقابت با همکاران خود، محصولات غیراصل و مشابه با برند ها را تولید می کنند که قطعا هم در ظاهر و هم در ماندگاری و کیفیت متریال اولیه به کار گرفته شده در آنها دارای تفاوت هایی می باشند. به همین جهت توصیه میکنیم حتما پیش از تصمیم گیری نهایی خود برای خرید، نکات مثبت و منفی برند مدنظر خود را بررسی نمایید.

گردنبند استیل از محبوب ترین گردنبند  هایی است که انتخاب بسیاری از افراد می باشد. میان جواهرات و زیورآلات تزئینی با جنس های مختلفی که در بازار موجود می باشد، پیشنهاد ما برای شما استفاده از محصولات استیل است. چنانچه قصد خرید گردنبند را دارید، انتخاب محصولی با جنس استیل می تواند انتخاب بسیار هوشمندانه ای برای شما به شمار رود. چرا که این نوع گردنبند ها به جهت تنوع در نوع، اندازه، طرح های گوناگون و رنگ های مختلف می توانند با هر نوع پوششی که مخاطب داراست، هماهنگی درستی را در استایل شما به وجود آورد.

زیورآلاتی که از جنس استیل ساخته می شوند، ضد خش بوده و دچار زنگ زدگی نمی شود. ظاهر آنها نیز به صورت براق می باشد. این جواهرات به گونه ساخته شده اند که در بازه زمانی کوتاه دچار پوسیدگی نمی شوند و ظاهر براق و شفاف خود را حفظ می کنند. هزینه زیورآلات استیل با توجه به کیفیت و ماندگاری انها، بسیار مناسب تعیین می گردند. به همین جهت می توانند جایگزین مناسبی برای طلا و نقره جات محسوب شوند. به همین دلیل است که متقاضیان بسیاری را به سمت خود می کشانند.

بسیاری از برند های مشهور و صاحب نام در پروسه ساخت جواهرات خود از استیل استفاده می‌کنند. چرا که هم جلای ویژه را دارد و هم هزینه مناسبی را دارا می باشد. استیل فلزی است که هیچ‌گونه حساسیتی ایجاد نخواهد کرد و استفاده طولانی مدت از آن هیچ مشکلی را برای شما ایجاد نمی کند. شما می توانید از زیورآلات استیل خود در مناطقی که دارای رطوبت بالایی هستند، نظیر حمام و استخر نیز استفاده کنید.

چنانچه هنوز از بدلیجات قدیمی خود استفاده می کنید، پیشنهاد می کنیم به مراکز مربوطه مراجعه کنید و آنها را با لایه های محافظتی که از جنس استیل هستند، بپوشانید. چرا که لایه محافظ بدلیجات به طور معمول با گذشت زمان از بین خواهد رفت. این در صورتی است که زیورآلاتی که از جنس استیل هستند، ماندگاری، دوام و طول عمر بالایی را دارند و زیبایی خود را در طی مدت زمان طولانی حفظ می کنند.‌

این دسته از زیورآلات استیل را می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین تهیه کنید. پیشنهاد میکنیم از برند های معتبر و صاحب نام خرید خود را انجام دهید که دوام و ماندگاری بیشتری را داشته باشد. همچنین به اصل و یا غیر اصل بودن کالای مدنظر خود نیز دقت لازم را داشته باشید تا با اطمینان خاطر بیشتری خرید خود را انجام دهید. علاوه بر این موضوع، دقت داشته باشید که هر محصولی که دارای قیمت بالاتری باشد، اصل نیست و کیفیت مرغوبی ندارد. از آنجایی که رقابت در این زمینه شدت گرفته است، بسیاری از فروشندگان اجناس کم کیفیت و با طول عمر پایین خود را با قیمت های بالا به فروش می رسانند. به همین جهت است که پیشنهاد می کنیم حتما به اسم هک شده کمپانی مربوطه بر روی زیورآلات دقت نمایید و از اصالت کالا اطمینان کافی را بدست آورید تا متحمل پرداخت هزینه های اضافی نشوید.

همانطور که می دانید همواره بانوان به زیورآلات و جواهرات قیمتی ‌و‌ تزئینی علاقه مند بوده اند. به همین جهت است که صنعت تولید زیوالات روزانه رو به رشد و پیشرفت بوده است. به گونه ای که حتی در زمانی که شاهد رکود اقتصادی هم هستیم، این صنعت پر مخاطب روند رو به رشدی را می گذارند و سوددهی بالایی را دارد. گوشواره استیل از جمله زیورآلات محبوب و پر مخاطبی به شمار می رود که در موقعیت های مناسب نظیر جلسات رسمی، مهمانی ها و مجالس بسیار کاربردی می باشند. البته که انتخاب نوع درست و مناسب گوشواره نیز بسیار پر اهمیت می باشد.

گوشواره های استیل از انواع زیورآلاتی محسوب می شود که در طرح ها و رنگ های مختلفی با سنگ های زینتی قابل عرضه می باشد.. خرید این دسته از محصولات برای افرادی مناسب و مقرون به صرفه است که قصد دارند محصولات با کیفیت، با ماندگاری و دوام بالا و در عین حال با هزینه ای مناسب تهیه نمایند. این زیورالات به طور معمول با خاصیت رنگ ثابت و ضد حساسیت ساخته می شوند. اما نکته مهم درباره استفاده از آن ها عمر مفید و محدودشان می باشد.

با توجه به این که قیمت ها به صورت روزانه افزایش پیدا می کنند و در پی آن قدرت و توان خرید مردم روندی نزولی داشته است، بسیاری از کارگاه ها و گالری های فعال در زمینه جواهرات، ساخت و تهیه بدلیجات را ترجیح داده اند. چرا که این محصولات علاوه بر ظاهر زیبایی که دارند، دارای هزینه های بسیار به صرفه تری در مقایسه با دیگر زیورآلات می باشند.

خرید طلای دست دوم با اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده صرفه ندارد - خبرهای  فوری مهم

فولاد ها به طور کلی به دو دسته کربنی و الیاژی تقسیم بندی می شوند. استیل آلیاژی از فلز آهن محسوب می شود که کربن به کار رفته در آن حدودا ۲ درصد تخمین زده شده است. با ترکیب آهن و دیگر عناصر آلیاژی هایی تهیه می شوند که دارای خواص و فواید بسیاری هستند. برای نمونه، تلفیق آهن و کروم، آلیاژی به نام استیل ضد زنگ را تشکیل می دهد. استیل ضد زنگ دارای مقاپمت بالا و کاربرد های بسیاری می باشد. از کاربرد های این فلز می توان به ساخت و تهیه جواهراتی نظیر گردنبند، انگشتر، گوشواره، پابند، دستبند و النگو از جنس بدل اشاره نمود.‌

زیور آلاتی از جنس استیل هستند، همانند گوشواره استیل دارای ویژگی هایی هستند که آن ها را از دیگر فلزات ارجح تر و به صرفه تر نموده است. در ادامه به بررسی چند مورد از آنها می پردازیم.‌

جواهرات استیل دارای ویژگی های مثبتی هستند که از جمله آنها می توان به ضد خش و ضد زنگ بودن آنها اشاره نمود. همچنین این زیورآلات با ظاهری براق ساخته می شوند. استیل آلیاژی است که در مدت زمان پایین دچار پوسیدگی نمی شود و شفافیت خود را از دست نمی دهد. خریداری این محصولات بسیار مقرون به صرفه می باشند. چرا که با توجه به استحکام و ماندگاری که از خود نشان می دهند، ظاهر بسیار مشابهی با جواهرات گران قیمت دارند. به همین جهت است که توانسته‌اند رضایت مشتریان خود را تا حد بالایی قرار دهند.

بسیاری از برند های مشهور و صاحب نام در پروسه ساخت جواهرات خود از استیل استفاده می‌کنند. چرا که هم جلای ویژه را دارد و هم از هزینه مناسبی برخوردار می باشد. استیل فلزی است که هیچ‌گونه حساسیتی ایجاد نخواهد کرد و استفاده طولانی مدت از آن هیچ مشکلی را برای شما ایجاد نمی کند. شما می توانید از زیورآلات استیل خود در مناطقی که دارای رطوبت بالایی هستند، نظیر حمام و استخربدون هیچ گونه نگرانی از بابت بروز مشکل در ظاهر آنها استفاده کنید.

نکته مهمی که درباره فلزاتی همانند استیل در گذشته به آن اشاره شده است، خواص درمانی آن ها است. که امروزه این ویژگی رد شده است و این فلزات می توانند در جنبه های روانی کمک‌کننده باشند.

شما می توانید زیورآلات استیل مورد نظر خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از مراکز معتبر خریداری نمایید. شما هر زمان که به خرید این جواهرات تمایل داشتید، می توانید جدید ترین مدل های آن ها را در بازار مشاهده کنید. این دسته از زیورآلات در دو نوع رسمی و غیر رسمی تهیه می شوند و در دسترس مشتریان قرار می گیرند. برخی از افراد که توانایی مالی خریداری جواهرات گران قیمت را ندارند، از زیورآلات استیل که شباهت بالایی با طلا و نقره دارد، را خریداری می‌کنند.‌

همواره بانوان به زیورآلات و جواهرات قیمتی ‌و‌ تزئینی علاقه مند بوده اند. به همین جهت است که صنعت تولید زیوالات هر روز رو به رشد و پیشرفت بوده است. به گونه ای که حتی در زمانی که شاهد رکود اقتصادی هم هستیم، این صنعت پر مخاطب روند رو به رشدی را می گذارند و سوددهی بالایی را دارد. بدلیجات همیشه از آن دسته از زیورالاتی بوده اند که به جهت ظاهر مشابهی که با جواهرات گران قیمت داشته اند، مورد استقبال سنین مختلف قرار گرفته اند که در موقعیت های مناسب نظیر جلسات رسمی، مهمانی ها و مجالس بسیار کاربردی می باشند. البته که انتخاب نوع درست و مناسب نیم ست نیز پر اهمیت می باشد.

همانطور که می دانید امروزه هزینه های طلا و جواهرات بسیار افزایش یافته است. به همین همین جهت است که بسیاری از افراد برای جلوگیری از پرداخت هزینه های سنگین برای زیورآلات خود، از زیورآلات بدل و مشابه طلا و نقره استفاده می کنند. این جواهرات به گونه ای طراحی می شوند که بیشترین شباهت را با جواهرات اصل وگران قیمت داشته باشند. به همین دلیل است که مورد توجه بخش بسیاری از افراد قرار گرفته اند. گوشواره بدل، انگشتر، دستبند، النگو، پابند و گردنبند از جمله محصولاتی است که با متریال ارزان تر ساخته و به فروش می رسند.

امروزه شرکت های بسیاری این محصولات را تهیه می کنند. به همین دلیل رقابت شدید نیز در این عرصه شکل گرفته است. نوع متریال اولیه به کار رفته در ساخت زیورآلات، میزان دوام و ماندگاری آنها، مقاومت آنها در برابر عوامل محیطی نظیر رطوبت، گرما و آب و ضربات احتمالی می تواند محصولات هر کمپانی را با دیگری متمایز سازد. هزینه های تمام شده این زیورآلات نیز به این عوامل وابسته است. طبیعتاً هر چه که کیفیت و میزان ماندگاری محصولات بالاتر باشد، بهای بیشتری را برای خرید می طلبند. توصیه می کنیم پیش از خرید محصولات چندین شرکت را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

مردم چون پول ندارند به سمت بدلیجات رفته‌اند/ بازارهای صادراتی را از دست  داده‌ایم | خبرگزاری ایلنا
برای خرید گوشواره بدل مد نظر خود می بایست چندین نکته را مد نظر داشته باشید‌. حتما باید رنگ پوست خود را با جواهرات بدل که مدنظر دارید، تطبیق دهید تا نما و جلای چشم گیری را داشته باشد. این محصولات بدل نیز همانند هر محصول دیگری از کیفیت های مختلفی برخوردار هستند و توسط کمپانی های متفاوتی تهیه می شوند. به همین منظور قیمت آن ها نیز بنا به طول عمر و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن ها و همچنین زیبایی ظاهری آن ها می تواند متفاوت باشد. حتما متناسب با میزان بودجه ای که برای خرید این محصول در نظر دارید، خرید خود را انجام دهید.

دقت داشته باشید که این محصولات دارای عمر مفید هستند و باید از آنها به خوبی مراقبت شود. به گونه ای که در برابر شوینده ها، مواد و‌ بخار های اسیدی و رطوبت قرار نگیرند.‌

پیشنهاد میکنیم این زیورالات را از برند های معتبر و صاحب نام خرید خود را انجام دهید که دوام و ماندگاری بیشتری را داشته باشد. همچنین به اصل و یا غیر اصل بودن کالای مدنظر خود نیز دقت لازم را داشته باشید تا با اطمینان خاطر بیشتری خرید خود را انجام دهید. علاوه بر این موضوع، دقت داشته باشید که هر محصولی که دارای قیمت بالاتری باشد، اصل نیست و کیفیت مرغوبی ندارد. از آنجایی که رقابت در این زمینه شدت گرفته است، بسیاری از فروشندگان اجناس کم کیفیت و با طول عمر پایین خود را با قیمت های بالا به فروش می رسانند. به همین جهت است که پیشنهاد می کنیم حتما به اسم هک شده کمپانی مربوطه بر روی زیورآلات دقت نمایید و از اصالت کالا اطمینان کافی را بدست آورید تا متحمل پرداخت هزینه های اضافی نشوید.

شما می توانید زیورآلات بدل مورد نظر خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از مراکز معتبر خریداری نمایید. شما هر زمان که به خرید این جواهرات تمایل داشتید، می توانید جدید ترین مدل های آن ها را در بازار مشاهده کنید. این دسته از زیورآلات در دو نوع رسمی و غیر رسمی تهیه می شوند و در دسترس مشتریان قرار می گیرند. برخی از افراد که توانایی مالی خریداری جواهرات گران قیمت را ندارند، از زیورآلات بدل که شباهت بالایی با طلا و نقره دارد، را خریداری می‌کنند.‌

همانطور که میدانید بدلیجات و جواهرات همواره مورد علاقه بانوان بوده است و برای انواع مهمانی ها، مجالس و یا حتی دورهمی های ساده و روزمره نیز کاربرد های زیادی دارد. به همین منظور کیفیت بالای این زیورآلات و ماندگاری و دوام آنها از جمله ویژگی هایی است که در خرید آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. از آنجایی که این صنعت حتی در زمان رکود های اقتصادی رو به افزایش بوده است، شرکت های مختلفی به ساخت و عرضه این محصولات روی آورده اند که در کیفیت های مختلفی این زیورآلات را به مشتریان ارائه می دهند.

نوع مواد اولیه به کار رفته در زیورآلات، میزان ظرافت در ساختار ظاهری آنها، به کار گیری سنگ‌ های مختلف در آن ها و میزان ماندگاری و دوام آنها از جمله مواردی محسوب می شود که در تعیین قیمت تمام شده آن ها برای مشتریان تأثیرگذاری زیادی را دارد. برخی از بانوان تمایل دارند از محصولات برند و معتبر استفاده کنند و در خریداری جواهرات خود دارای حساسیت های زیادی هستند.

امروزه شرکت های بسیاری این محصولات را تهیه می کنند. به همین دلیل رقابت شدید نیز در این عرصه شکل گرفته است. نوع متریال اولیه به کار رفته در ساخت زیورآلات، میزان دوام و ماندگاری آنها، مقاومت آنها در برابر عوامل محیطی نظیر رطوبت، گرما و آب و ضربات احتمالی می تواند محصولات هر کمپانی را با دیگری متمایز سازد. هزینه های تمام شده این زیورآلات نیز به این عوامل وابسته است. طبیعتاً هر چه که کیفیت و میزان ماندگاری محصولات بالاتر باشد، بهای بیشتری را برای خرید می طلبند. توصیه می کنیم پیش از خرید محصولات چندین شرکت را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید. در این میان ممکن است با محصولات غیراصل مشابه شرکت های معتبر و فعال در این زمینه مواجه شوید که می بایست راه های تشخیص نسخه غیراصل از اصل را به درستی بشناسید.

پیشنهاد میکنیم این زیورالات را از برند های معتبر و صاحب نام خرید خود را انجام دهید که دوام و ماندگاری بیشتری را داشته باشد. همچنین به اصل و یا غیر اصل بودن کالای مدنظر خود نیز دقت لازم را داشته باشید تا با اطمینان خاطر بیشتری خرید خود را انجام دهید. علاوه بر این موضوع، دقت داشته باشید که هر محصولی که دارای قیمت بالاتری باشد، اصل نیست و کیفیت مرغوبی ندارد. از آنجایی که رقابت در این زمینه شدت گرفته است، بسیاری از فروشندگان اجناس کم کیفیت و با طول عمر پایین خود را با قیمت های بالا به فروش می رسانند. به همین جهت است که پیشنهاد می کنیم حتما به اسم هک شده کمپانی مربوطه بر روی زیورآلات دقت نمایید و از اصالت کالا اطمینان کافی را بدست آورید تا متحمل پرداخت هزینه های اضافی نشوید.

گالری بدلیجات یاقوت - ویرا برگ

برای خرید زیورالاتی از جنس بدل همانند انگشتر بدل می بایست چندین نکته را مد نظر داشته باشید‌. حتما باید رنگ پوست خود را با جواهرات بدل که مدنظر دارید، تطبیق دهید تا نما و جلای چشم گیری را داشته باشد. انواع محصولات بدل نیز همانند هر محصول دیگری از کیفیت های مختلفی برخوردار هستند و توسط کمپانی های متفاوتی تهیه می شوند. به همین منظور قیمت آن ها نیز بنا به طول عمر و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن ها و همچنین زیبایی ظاهری آن ها می تواند متفاوت باشد. حتما متناسب با میزان بودجه ای که برای خرید این محصول در نظر دارید، خرید خود را انجام دهید. همچنین قطعا برند های صاحب نام فعال در این زمینه محصولات خود را با قیمت های بالاتری به متقاضیان عرضه می نمایند.

دقت داشته باشید که این محصولات دارای عمر مفید هستند و باید از آنها به خوبی مراقبت شود. به گونه ای که در برابر شوینده ها، مواد و‌ بخار های اسیدی و رطوبت قرار نگیرند.‌

شما می توانید زیورآلات بدل مورد نظر خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از مراکز معتبر خریداری نمایید. شما هر زمان که به خرید این جواهرات تمایل داشتید، می توانید جدید ترین مدل های آن ها را در بازار مشاهده کنید. این دسته از زیورآلات در دو نوع رسمی و غیر رسمی تهیه می شوند و در دسترس مشتریان قرار می گیرند. برخی از افراد که توانایی مالی خریداری جواهرات گران قیمت را ندارند، از زیورآلات بدل که شباهت بالایی با طلا و نقره دارد، را خریداری می‌کنند.‌

انگشتر استیل از محبوب ترین انگشتر هایی است که انتخاب بسیاری از افراد می باشد. میان جواهرات و زیورآلات تزئینی با جنس های مختلفی که در بازار موجود می باشد، پیشنهاد ما برای شما استفاده از محصولات استیل است. چنانچه قصد خرید انگشتر را دارید، انتخاب انگشتری با جنس استیل می تواند انتخاب بسیار هوشمندانه ای برای شما به شمار رود. چرا که این نوع انگشتر ها به جهت تنوع در نوع، اندازه، طرح های گوناگون و رنگ های مختلف می توانند با هر نوع پوششی که مخاطب داراست، هماهنگی درستی را در استایل شما به وجود آورد.

فولاد ها به طور کلی به دو دسته کربنی و الیاژی تقسیم بندی می شوند. استیل آلیاژی از فلز آهن محسوب می شود که کربن به کار رفته در آن حدودا ۲ درصد تخمین زده شده است. با ترکیب آهن و دیگر عناصر آلیاژی هایی تهیه می شوند که دارای خواص و فواید بسیاری هستند. برای نمونه، تلفیق آهن و کروم، آلیاژی به نام استیل ضد زنگ را تشکیل می دهد. استیل ضد زنگ دارای مقاپمت بالا و کاربرد های بسیاری می باشد. از کاربرد های این فلز می توان به ساخت و تهیه جواهراتی نظیر گردنبند، انگشتر، گوشواره، پابند، دستبند و النگو از جنس بدل اشاره نمود.‌

زیور آلاتی از جنس استیل هستند، همانند انگشتر استیل دارای ویژگی هایی هستند که آن ها را از دیگر فلزات ارجح تر و به صرفه تر نموده است. در ادامه به بررسی چند مورد از آنها می پردازیم.‌

جواهرات استیل در برابر ضربه و خش مقاومت بالایی را از خود نشان می دهند و از خاصیت ضد زنگ بودن نیز برخوردار می باشند. علاوه بر این ظاهر آنها شفافیت بالایی را دارد. این زیورآلات در مدت زمان کوتاه دچار پوسیدگی نمی شوند و ظاهر آنها به صورت براق باقی مانده و کدر نخواهد شد. این محصولات از هزینه بسیار مناسبی برخوردار هستند. به همین جهت می توانند انتخاب مناسبی برای جواهرات گران قیمت نظیر طلا و نقره به شمار روند. ویژگی هایی همانند ماندگاری و جذابیت ظاهر آنها سبب شده تا مورد پسند بسیاری قرار گیرد.‌

بسیاری از برند های مشهور و صاحب نام در پروسه ساخت جواهرات خود از استیل استفاده می‌کنند. چرا که هم جلای ویژه را دارد و هم هزینه مناسبی را دارا می باشد. استیل فلزی است که هیچ‌گونه حساسیتی ایجاد نخواهد کرد و استفاده طولانی مدت از آن هیچ مشکلی را برای شما ایجاد نمی کند. شما می توانید از زیورآلات استیل خود در مناطقی که دارای رطوبت بالایی هستند، نظیر حمام و استخر نیز استفاده کنید.

نکته مهمی که درباره فلزاتی همانند استیل در گذشته به آن اشاره شده است، خواص درمانی آن ها است. که امروزه این ویژگی رد شده است و این فلزات می توانند در جنبه های روانی کمک‌کننده باشند.

از آنجایی که بر روی استیل ضد زنگ  لایه ای از اکسید کروم پوشیده شده است، می توانید این فلز را با رنگ ها و انواع فرایند های شیمیایی رنگ نمایید. با استفاده از این روش می توانید در طی پروسه ترکیب مواد با یکدیگر به طیف گسترده از از زنگ های برنز، آبی، سبز، طلایی و بنفش در ورقه استیل برسید. اسپری های رنگی استیل در انواع رنگ ها در بازار به فروش می رسند. این مورد از دیگر ویژگی هایی است که زیورآلات استیل را بسیار محبوب کرده و توانسته مخاطبان بسیاری را به سمت خود بکشاند.

چنانچه هنوز از بدلیجات قدیمی خود استفاده می کنید، پیشنهاد می کنیم به مراکز مربوطه مراجعه کنید و آنها را با لایه های محافظتی که از جنس استیل هستند، بپوشانید. چرا که لایه محافظ بدلیجات به طور معمول با گذشت زمان از بین خواهد رفت. این در صورتی است که زیورآلاتی که از جنس استیل هستند، ماندگاری، دوام و طول عمر بالایی را دارند و زیبایی خود را در طی مدت زمان طولانی حفظ می کنند.‌

شما می توانید زیورآلات استیل مورد نظر خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از مراکز معتبر خریداری نمایید. شما هر زمان که به خرید این جواهرات تمایل داشتید، می توانید جدید ترین مدل های آن ها را در بازار مشاهده کنید. این دسته از زیورآلات در دو نوع رسمی و غیر رسمی تهیه می شوند و در دسترس مشتریان قرار می گیرند. برخی از افراد که توانایی مالی خریداری جواهرات گران قیمت را ندارند، از زیورآلات استیل که شباهت بالایی با طلا و نقره دارد، را خریداری می‌کنند.‌

همانطور که می دانید همواره بانوان به زیورآلات و جواهرات قیمتی ‌و‌ تزئینی علاقه مند بوده اند. به همین جهت است که صنعت تولید زیوالات هر روز رو به رشد و پیشرفت بوده است. به گونه ای که حتی در زمانی که شاهد رکود اقتصادی هم هستیم، این صنعت پر مخاطب روند رو به رشدی را می گذارند و سوددهی بالایی را دارد. نیم ست بدل از جمله زیورآلات محبوب به شمار می رود که در موقعیت های مناسب نظیر جلسات رسمی، مهمانی ها و مجالس بسیار کاربردی می باشند. البته که انتخاب نوع درست و مناسب نیم ست نیز پر اهمیت می باشد.

نیم ست های بدل از انواع زیورآلاتی محسوب می شود که در طرح ها و رنگ های مختلفی با سنگ های زینتی قابل عرضه می باشد. این دسته از نیم ست ها شامل گوشواره و گردنبند و یا دستبند و گردنبند می باشند. خرید این دسته از محصولات به افرادی مناسب و مقرون به صرفه است که قصد دارند محصولات با کیفیت، با ماندگاری و دوام بالا و در عین حال با هزینه ای مناسب تهیه نمایند. این نیم ست ها به طور معمول با خاصیت رنگ ثابت و ضد حساسیت ساخته می شوند. اما نکته مهم درباره استفاده از این نیم ست ها آن است که دارای عمر مفید و محدودی می باشند.

با توجه به این که قیمت ها به صورت روزانه افزایش پیدا می کنند و در پی آن قدرت و توان خرید مردم روندی نزولی داشته است، بسیاری از کارگاه ها و گالری های فعال در زمینه جواهرات، ساخت و تهیه بدلیجات را ترجیح داده اند. چرا که این محصولات علاوه بر ظاهر زیبایی که دارند، دارای هزینه های بسیار به صرفه تری در مقایسه با دیگر زیورآلات می باشند. امروزه نیز در ساخت بدلیجات از انواع نگین هایی نظیر باکتی، مارکازیت، اونیکس و اتمی استفاده می کنند که این موضوع سبب می شود تا تشخیص آن ها از جواهرات طلا به سختی انجام شود.

برای تهیه نیم ست بدلیجات رنگ پوست خود را نیز باید مطابق با زیوآلات خود ست کنید به این معنا که شما رنگ رگ های قسمت زیرین مچ دست  یا روی مچ دست آن ها آبی یا بنفش است. برای همین افرادی که پوستشان سرد است بهتر است سراغ محصولات با رنگ سفید بروند و افرادی که پوست گرم دارند نیم ست ها زرد رنگ مناسب آن ها می باشد. افرادی که رنگ پوست آن خنثی از هر دو رنگ نیز می توانند استفاده کنند.

برای خرید نیم ست بدل مد نظر خود می بایست چندین نکته را مد نظر داشته باشید‌. حتما باید رنگ پوست خود را با جواهرات بدل که مدنظر دارید، تطبیق دهید تا نما و جلای چشم گیری را داشته باشد. این محصولات بدل نیز همانند هر محصول دیگری از کیفیت های مختلفی برخوردار هستند و توسط کمپانی های متفاوتی تهیه می شوند. به همین منظور قیمت آن ها نیز بنا به طول عمر و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن ها و همچنین زیبایی ظاهری آن ها می تواند متفاوت باشد. حتما متناسب با میزان بودجه ای که برای خرید این محصول در نظر دارید، خرید خود را انجام دهید.

دقت داشته باشید که این محصولات دارای عمر مفید هستند و باید از آنها به خوبی مراقبت شود. به گونه ای که در برابر شوینده ها، مواد و‌ بخار های اسیدی و رطوبت قرار نگیرند.‌

این دسته از زیورآلات را می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین تهیه کنید. پیشنهاد میکنیم از برند های معتبر و صاحب نام خرید خود را انجام دهید که دوام و ماندگاری بیشتری را داشته باشد. همچنین به اصل و یا غیر اصل بودن کالای مدنظر خود نیز دقت لازم را داشته باشید تا با اطمینان خاطر بیشتری خرید خود را انجام دهید. علاوه بر این موضوع، دقت داشته باشید که هر محصولی که دارای قیمت بالاتری باشد، اصل نیست و کیفیت مرغوبی ندارد. از آنجایی که رقابت در این زمینه شدت گرفته است، بسیاری از فروشندگان اجناس کم کیفیت و با طول عمر پایین خود را با قیمت های بالا به فروش می رسانند. به همین جهت است که پیشنهاد می کنیم حتما به اسم هک شده کمپانی مربوطه بر روی زیورآلات دقت نمایید و از اصالت کالا اطمینان کافی را بدست آورید تا متحمل پرداخت هزینه های اضافی نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید