چرا باید فونت استوری اینستاگرام را تغییر دهیم؟!

با تغییر فونت در استوری اینستاگرام می‌توانید استوری های جذاب با طراحی یونیک و زیبا تولید کنید! علاوه بر آن خوانایی استوری اینستاگرام بهبود می‌یابد و مواردی مانند به هم ریختگی نوشته‌ها هنگامی که متن طولانی وارد می‌کنید را تجربه نخواهید کرد.
در ادامه با همیارسوشال همراه باشید تا نحوه تغییر فونت در گوشی های اندرویدی (مانند سامسونگ، هواوی، شیائومی، سونی و …) آشنا شوید.

لازم به ذکر است، برای تغییر فونت استوری اینستاگرام لازم است که کل فونت تلفن همراه خود را تغییر دهید.

تغییر فونت استوری اینستاگرام در اندروید

بهترین روش برای تغییر فونت استوری اینستاگرام، استفاده از نرم افزار zFont می‌باشد که با نصب این برنامه بر روی تلفن همراه خود، می‌توانید فونت کل تلفن همراه خود را تغییر دهید.

برای خرید فونت می‌توانید از سایت های ایرانی معتبر مانند فونت ایران و یا دیزاین سرا استفاده کنید؛ همچنین فونت های رایگان فارسی دیگر را با جستجو در گوگل می‌توانید پیدا کنید.

دانلود اپلیکیشن zFont برای اندروید

دانلود اپلیکیشن zFont برای اندروید

برای دانلود این نرم افزار کافیست به Play Store مراجعه کنید و با جستجوی zFont این نرم افزار را دانلود و نصب نمایید؛ همچنین با کلیک بر روی دکمه زیر می‌توانید مستقیم به صفحه دانلود نرم افزار از گوگل پلی هدایت شوید:

Play Store

توجه: این آموزش بر اساس موبایل های سامسونگ است و فرق زیادی با سایر تلفن های همراه ندارد.

پس از نصب این برنامه، وارد برنامه شده و از زبانه بالا به بخش LOCAL مراجعه کنید؛ سپس گزینه سبز رنگ در پایین صفحه سمت راست را بزنید و فونت موردنظر خود را انتخاب کنید و سپس بر روی OK بزنید.
در این مرحله باید گزینه سبز رنگ SET را بزنید و در پنجره باز شده برند موبایل خود را انتخاب کنید و بعد از آن بر روی گزینه Auto تپ کنید.
در اینجا بر روی OK تپ کنید و سپس اجازه نصب داده و برنامه ای که با عنوان zFont Package (zfont) نام دارد را نصب کنید و سپس بر روی Done بزنید.

بعد از آن بصورت خودکار به Galaxy Themes هدایت می‌شوید که در این قسمت منو را باز کنید و بر روی My stuff تپ کنید و سپس بر روی zFont Package تپ کنید و آن را Apply کنید.
حال کافیست به تنظیمات موبایل خود رفته و Font Style را جستجو کنید و سپس فونت خود را انتخاب کنید؛ فونت شما به این صورت نوشته می‌شود: Font Name(zFont) و پس از آن فونت موردنظر شما فعال می‌شود.

هم اکنون که فونت موردنظر شما در تلفن همراه فعال شده، برنامه اینستاگرام را باز کنید و به راحتی متن خود را در استوری اینستاگرام وارد کنید؛ فونت استوری اینستاگرام شما به همین سادگی تغییر یافت و زیبا شد!

دیدگاهتان را بنویسید