بر اساس نتایج نظرسنجی YouGov، سامسونگ الکترونیکس با پشت سر گذاشتن گوگل به برترین برند برند جهان تبدیل شده است.

سامسونگ

بر اساس نتایج نظرسنجی شرکت YouGovسامسونگ الکترونیکس با پشت سر گذاشتن گوگل به رهبر برند برتر جهانی تبدیل شده است. گوگل در 2021 در این نظرسنجی مقام اول را به دست آورد و حالا سامسونگ امسال توانسته این جایگاه را حفظ کند.

این رتبه بندی ظاهر می شود سامسونگ الکترونیک 127 امتیاز کسب کرد و در صدر رده بندی بهترین برندهای جهانی YouGov در سال 2022 قرار دارد. YouGov این لیست را در 20 نوامبر منتشر کرد که دستاورد بسیار خوبی برای سامسونگ است.

گوگل امسال با اکتساب 106 امتیاز در رتبه دوم این لیست قرار دارد. سپس یوتیوب با 85 امتیاز سوم، نتفلیکس با 59 امتیاز در رتبه بعدی قرار دارد و Shopee، یک شرکت تجارت الکترونیک در آسیای جنوب شرقی نیز با 51 امتیاز در رتبه بعدی این فهرست قرار دارد. نکته ها.

واتس اپ با امتیاز 50 در رتبه ششم این لیست قرار دارد. علاوه بر این تویوتا موفق شد 41 امتیاز را از آن خود کند و پس از واتس اپ در رده هفتم این فهرست قرار گیرد. کولگیت با 34 امتیاز، مرسدس بنز با 34 امتیاز و لیدل با 33 امتیاز در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

سامسونگ برند شماره یک YouGov در جهان است

سامسونگ پیشرو در تولید بهترین برندهای دنیاست

رتبه‌بندی YouGov بر اساس عوامل مختلفی از جمله کیفیت، رضایت کاربر و برخی مؤلفه‌های دیگر است. یک شرکت YouGov در نظرسنجی خود، برندهای برتر را در 38 بازار رتبه بندی کرد که در مجموع حدود 380 برند را شامل می شود. طبق گزارش رسانه کره ای BusinessKorea، سامسونگ در کره، هلند، ویتنام و ایرلند مقام اول و در بریتانیا و فرانسه مقام دوم را کسب کرد.

لازم به ذکر است که سامسونگ در آلمان، استرالیا و اندونزی رتبه پنجم و در امارات متحده عربی و ایالات متحده آمریکا رتبه ششم، در برزیل هفتم و در کانادا و دانمارک رتبه نهم را به خود اختصاص داده است. آدیداس و نایک که در سال گذشته در بین 10 برند برتر قرار داشتند، حضور دارند 2022 از این لیست حذف شده است. در این میان برندهای تویوتا و مرسدس بنز به صدر جدول رده بندی رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید