جزیره کیش یکی از جزایر زیبای ایران است که سالانه تعداد زیادی از افراد به آن سفر می‌ کنند. به عنوان یکی از اصلی ترین دغدغه‌های مسافران می توان نوع رفت و آمدهای ایشان در جزیره را نام برد. یکی از گزینه‌ های مناسب برای رفت و آمد در جزیره برای مسافران، اجاره انواع خودرو و یا موتور طبق سلیقه و بودجه آن ها است. وبسایت کیش استریت شرایطی را برای مسافران فراهم کرده است تا بتوانند برنامه سفر و تفریح خود را به جزیره تنظیم کرده و بلافاصله پس از رسیدن به فرودگاه جزیره کیش، خودرو مد نظر خود را که سفارش داده اند، تحویل بگیرند. علاوه بر فرودگاه، مسافران می توانند خودروی خود را در هر قسمتی از جزیره کیش که مایل باشند، تحویل بگیرند. در این بخش ما به معرفی وبسایت کیش استریت جهت اجاره خودرو در کیش خواهیم پرداخت.

معرفی وبسایت

لوگو وبسایت کیش استریت

وبسایت کیش استریت جهت اجاره خودرو در کیش و همچنین به منظور اجاره انواع موتور در کیش طراحی شده است.  مسافران گرامی پیش از سفر خود به جزیره کیش، می توانند با مراجعه به وب سایت کیش استریت، انواع مدل های ماشین و موتور را که برای اجاره در نظر گرفته شده اند، بررسی کرده و با توجه به مدل خودرو و همچنین قیمت آن ماشین مورد نظر خود را رزرو کنند.

بررسی وب سایت

امروزه با وجود تعداد صفحات و وبسایت های بسیار زیاد در اینترنت اعتماد به این صفحات برای کاربران بسیار سخت شده است مخصوصاً در مواردی که کاربران باید پیش از دریافت خدمات هزینه‌ را پرداخت کنند. اما وب سایت کیش استریت توانسته با استفاده از چند مورد اعتماد اولیه بین وبسایت و مخاطبین را برقرار کند. یکی از این موارد داشتن نشانی فیزیکی وبسایت می باشد. وبسایت کیش استریت دارای دو دفتر در کیش و تهران می‌ باشد که نشانی و شماره تماس آن ها در وبسایت ذکر شده است. کاربران می‌ توانند در صورت تمایل برای رزرو خودرو به دفاتر فیزیکی مراجعه نمایند. علاوه بر این مورد، مورد دیگری که سبب بالا رفتن میزان اطمینان مشتریان به این وبسایت شده است، درگاه پرداخت بانکی آن می باشد که مجوزهای لازم را از بانک مرکزی دریافت کرده و مراحل احراز هویت را طی نموده است. بنابراین درگاه پرداخت زرین پال و آی دی پی در وبسایت کیش استریت فعال است و کاربران می توانند همه روزه از طریق پرداخت امن بانکی رزرو خود را به سادگی و در بستری امن به ثبت برسانند.

اجاره موستانگ در کیش استریت
در آخر می توان به عنوان یکی دیگر از مواردی که سبب شده است این سایت اعتماد مشتریان را به خود جلب کند به این مورد اشاره کرد که وبسایت کیش استریت در مرکز ثبت دامنه‌ های مرتبه اول کشوری به ثبت رسیده است و توانسته تاییدیه اطلاعات هویتی و نشانی فیزیکی خود را از nic.ir دریافت کند.
این سایت علاوه بر انواع مدل های ماشین های لاکچری مانند بنز، خودروهای آمریکایی و شاسی بلند برخی از نمونه هایی که از لحاظ اقتصادی دارای اجاره به صرف تری هستند را نیز در بین نمونه های قرار داده است. به عنوان نمونه از این دسته می توان خودروی مزدا 6 را نام برد که خودروی 4 سیلندره می باشد و مصرف بنزین شهری آن 9 لیتر در کیلومتر است. همچنین این خوردو دنده اتوماتیک بوده و دارای سیستم فرمان برقی می باشد.

نحوه اجاره ماشین از وبسایت کیش استریت

برای رزرو خودرو در وبسایت کیش استریت https://kishstreet.ir تنها کافیست کاربران از بین انواع مدل های مختلف خودرو، ماشین مورد نظر خود را انتخاب کرده و تاریخ تحویل و عودت خودرو را در بخش مربوطه مشخص کنند.
سپس در بخش پرداخت افراد می‌ توانند یکی از این دو گزینه را انتخاب کنند. گزینه اول پرداخت ۳۰ درصد از کل مبلغ به عنوان ودیعه و گزینه دوم پرداخت کامل می باشد. پس از این مرحله کاربران باید اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده، هزینه را پرداخت کنند و نهایتا رزرو ایشان انجام خواهد شد.

مدارک و شرایط مورد نیاز

افرادی که مایل به اجاره خودرو از وبسایت کیش استریت هستند حتما باید گواهینامه رانندگی داشته باشند. همچنین کاربران برای ضمانت سلام خودرو باید یا چک یا مبلغ نقدی ۴ الی ۶ میلیون تومان را به شرکت تحویل دهند. چک و ودیعه نقدی در هنگام تحویل خودرو توسط کاربر به شرکت عودت داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید